Lekker warm hè

jul 16

Ja, buiten is het veels te warm, maar binnen zitten is ook niet alles. Maargoed, dat is dus ook 1 van de redenen dat het hier zo rustig is. Maar, ik ben er nog steeds hoor, en het gaat heel goed met me.

Ik begin dat lopen toch wel steeds leuker te vinden. Eers nog aan twee handjes, maar de laatste tijd aan 1 handje van papa of mama. En zelfs al aardig wat pasjes los, maar dat moet ik nog wel een beetje oefenen. Gisteren met papa en mama naar de kinderboerderij geweest. Was wel heel leuk. Ik vind al die dieren wel interessant. Sommige zijn wel een beetje eng, maar met mama of papa erbij valt het wel mee.

Pas ook met opa en oma naar de dierentuin geweest, dat was ook al heel leuk. Ze hebben daar hele leuke eendjes. Haha.

Papa heeft pas een paar leuke dvd’s gekocht. Van de Teletubbies en het Zandkasteel. Die vind ik allebei wel heel leuk. Het Zandkasteel is met koning Koos, prinses Sassa en kleine prins Toto. Ook nog Vinnie de hond. Die doen allemaal leuke dingen in en om hun zandkasteel. Dat vind ik wel heel leuk.

Net als de meisjes van K3 uiteraard, daar kan je zo leuk op dansen. Haha

2 Reacties op “Lekker warm hè”

  1. Tante Loes zegt:

    Hoi Roxanne, leuk hé met papa en mama naar de kinderboederij!
    En K3 da’s ook leuk, lekker swingen.
    Kom je snel ‘s bij ons bij de cavia’s kijken?
    Gr tante Loes

  2. oma euverman zegt:

    Het was erg gezellig in de dierentuin he ??
    Wij vonden de eendjes ook erg leuk die kwamen teminste vlak bij jou kijken.
    de meeuwen die een koekje van je wilde hebben aan tafel vond je een stuk minder leuk .
    groetjes oma euverman

Reageer